-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2022-03-29-002714-b
- Дата створення : 29.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14431304
Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2022-01-12-003078-a
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13582297
Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
03210000-6 Зернові культури та картопля- ID: UA-2021-03-11-008708-b
- Дата створення : 11.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9004323
Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2021-03-07-000261-c
- Дата створення : 07.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8945210
Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2021-01-21-011706-b
- Дата створення : 21.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8214428
Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2019-12-05-004254-b
- Дата створення : 05.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4123184
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2019-11-06-002066-b
- Дата створення : 06.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3977424
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля(додатков дотац)- ID: UA-2019-10-17-003329-b
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3900313
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля(додатков дотац)- ID: UA-2019-10-17-003123-b
- Дата створення : 17.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3900039
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2018-12-30-000140-b
- Дата створення : 30.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2978109
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2018-12-30-000142-b
- Дата створення : 30.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2978070
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля- ID: UA-2018-12-18-003858-c
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2752848
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Зернові культури та картопля- ID: UA-2017-12-12-004218-c
- Дата створення : 12.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1577881
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
картопля, фасоль, горох- ID: UA-2017-04-05-001303-b
- Дата створення : 05.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 821584
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради ЄДРПОУ: 21295614ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -