• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Зернові культури та картопля

Завершена

482 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 820.00 UAH
Номер: fd605955afd444d69b78c9f6faa1ea71
Внутрішній номер закупівлі: 4123184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-05-004254-b   
Замовник: Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради
Контактна особа: Олександр Ірза +380552495039 svitlana.oxotnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 482 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 820.00 UAH
Період уточнення: 05.12.2019 21:31 - 11.12.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 05.12.2019 21:31 - 21.12.2019 10:00
Аукціон: 23.12.2019 14:42 - 23.12.2019 15:15
Період кваліфікації: 23.12.2019 15:15 - 08.01.2020 09:28
Період завантаження договору: 02.01.2020 10:36 - 22.01.2020 10:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
картопля
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 30000 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського буд.2А На карті
квасоля
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського буд.2А На карті
горох сушений
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 500 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського буд.2А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФУД ПОСТАЧ

Оскарження: 23.12.2019 15:15 - 08.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 382 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
382 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.12.2019 10:05
Документи 6
Скарги 0
ТОВ "Даяна-С"

Оскарження: 28.12.2019 10:05 - 13.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 442 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.01.2020 10:36
Документи 6
Скарги 0
ФОП ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА

Оскарження: 02.01.2020 10:36 - 19.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 448 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
386 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2020 09:28
Документи 28
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПІВДЕНЬ ЕКСТРАТОРГ"
Початкова пропозиція 482 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
482 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 6b55624dde704658b994b1307ebd20c8
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-05-004254-b-c1
Постачальник: ФОП ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
Номер договору: 12-Т
Сума договору: 386 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.01.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 22.01.2020 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
картопля.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s