• Відкриті торги
  • КЕП

Картопля, квасоля, горох сушений

Оголошено тендер

482 000.00 UAH
Номер: adaf4794c1bd4d0ba2fdcdbd53c9a2d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2019-12-05-009616-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ХЕРСОНСЬКЕ ВИЩЕ УЧИЛИЩЕ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 482 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Картопля, квасоля, горох сушений
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.12.2019 21:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума482 000.00 UAH