-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Зернові культури та картопля
Тендер Prozorro UA-2018-12-30-000140-b
по школе
Завершена
112 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 120.00 UAH
Номер:
19337bd95137405188d1d5ac4640e690
Внутрішній номер закупівлі:
2978109
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-30-000140-b
Замовник:
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21295614
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського, 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Ірза +380552495039 econom.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 120.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2018 19:55 - 09.01.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2018 19:55 - 19.01.2019 09:00
Аукціон:
21.01.2019 14:27 - 21.01.2019 14:48
Період кваліфікації:
21.01.2019 14:48 - 25.01.2019 19:45
Період завантаження договору:
21.01.2019 14:48 - 10.02.2019 14:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля, горох, квасоля
Кількість
10800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
Оскарження: 21.01.2019 14:48 - 05.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Тринос Олена Михайлівна +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., місто Херсон, Суворовський район ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА корп. 2 буд. 148 кв. 9
Оскарження: 21.01.2019 14:48 - 05.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
104 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
104 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2019 19:45
Документи
40
Скарги
0
ФОП "АКСАЙСЬКА ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2510206489
-
Контактна особа:
Тетяна Аксайська +380504945950 tana-.68@list.ru
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Дніпровський район, СЕЛИЩЕ ЯНТАРНЕ, ПРОВУЛОК ВИШНЕВИЙ, будинок 20-А
Початкова пропозиція
112 195.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
112 195.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
d6dfb3dd53b64c93890819f1d3c4a1d5
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-30-000140-b-b1
Постачальник:
ФОП ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2249502623
-
Контактна особа:
Тринос Олена Михайлівна +380505034545 trinos.elena@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська обл., місто Херсон, Суворовський район ПРОСПЕКТ СЕНЯВІНА корп. 2 буд. 148 кв. 9
Номер договору:
16-2230
Сума договору:
104 750.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
104 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
07.02.2019 13:00
Статус:
Виконаний