• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Зернові культури та картопля

Завершена

562 324.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 815.00 UAH
Номер: 28f5741a22f34c23abee5eaac15cee5b
Внутрішній номер закупівлі: 13582297
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-12-003078-a   
Замовник: Комунальний заклад "Херсонський фаховий спортивний коледж" Херсонської обласної ради
Контактна особа: Світлана Охотник +380665839295 svitlana.oxotnik@gmail.com http://vufk-kherson.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 562 324.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 815.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 16 869.72 UAH
Період уточнення: 12.01.2022 13:55 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 12.01.2022 13:55 - 28.01.2022 00:00
Аукціон: 28.01.2022 13:41 - 28.01.2022 14:04
Період кваліфікації: 28.01.2022 14:04 - 31.01.2022 10:46
Період завантаження договору: 31.01.2022 10:46 - 20.02.2022 10:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 36750 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського 2А На карті
Квасоля
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 392 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського 2А На карті
Горох сушений
Код ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля
Кількість 392 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 73003, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Петра Калнишевського 2А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"

Оскарження: 31.01.2022 10:46 - 11.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 541 989.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 989.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2022 10:46
Відповіді на вимоги 11
Документи 34
Скарги 0
ФОП Сотнікова Лариса Іванівна
Початкова пропозиція 562 304.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
562 304.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 41
Скарги 0

Контракти

Номер: 163275c692e9483bb463d8e8db985fb7
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-12-003078-a-b1
Постачальник: ФОП "ТРИНОС ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА"
Номер договору: 27
Сума договору: 541 989.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 17.02.2022 10:00
Статус:
Розірваний
pdf
-027 картопля.pdf
p7s
sign.p7s