-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Зернові культури та картопля
Тендер Prozorro UA-2017-12-12-004218-c
закупівля на очікувану вартість 2018 рік
Завершена
341 175.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 621.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 621.00 UAH
Номер:
ee2bce040a8747a7ae73ab557261c8bc
Внутрішній номер закупівлі:
1577881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-12-004218-c
Замовник:
Херсонське вище училище фізичної культури Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21295614
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Чекистів, 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Охотник +380665839295 svitlana.oxotnik@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
341 175.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2017 21:42 - 24.12.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2017 21:42 - 03.01.2018 17:00
Аукціон:
04.01.2018 15:03 - 04.01.2018 16:01
Період кваліфікації:
04.01.2018 16:01 - 05.01.2018 20:21
Період завантаження договору:
04.01.2018 16:01 - 24.01.2018 16:01
Тендерна документація
- Лот №1 ₴279 050.00 Зернові культури та картопля
- Лот №2 ₴62 125.00 Зернові культури та картопля