-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигналізатор газу "Страж S50A3KE" за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 Детектори та...×-
Сигналізатор газу "Страж S50A3KE" за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 Детектори та аналізатори
- ID: UA-2026-08-31-010024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243300
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 02...×-
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
- ID: UA-2025-06-26-006051-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25723511
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозатор змінного об’єму одноканальний, 5-50 мкл. за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Де...×-
Дозатор змінного об’єму одноканальний, 5-50 мкл. за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
- ID: UA-2025-06-17-010009-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25628777
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портативний коагулометр та док-станція за кодом СPV ДК 021:2015- 38430000-8 Детектори та а...×-
Портативний коагулометр та док-станція за кодом СPV ДК 021:2015- 38430000-8 Детектори та аналізатори
- ID: UA-2025-06-12-011599-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25590253
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дозатори, диспенсер, кювети пластикові до коагулометра за кодом СPV ДК 021:2015 – 3843000...×-
Дозатори, диспенсер, кювети пластикові до коагулометра за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
- ID: UA-2025-05-26-002424-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25405864
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наконечник, тип Gilson, нестерильний за кодом ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналіза...×-
Наконечник, тип Gilson, нестерильний за кодом ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (38437110-1 Наконечники для піпеток)
- ID: UA-2025-03-26-011160-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24836249
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мундштук універсальний (100шт в уп.) 6510 КНР за кодом СPV ДК 021:2015-38430000-8 Детектор...×-
Мундштук універсальний (100шт в уп.) 6510 КНР за кодом СPV ДК 021:2015-38430000-8 Детектори та аналізатори
- ID: UA-2025-01-31-008994-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24268057
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до аналізатора за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та анал...×-
Витратні матеріали до аналізатора за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
- ID: UA-2024-12-30-000703-a
- Дата створення : 30.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23903496
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до аналізатора Mindray BS240 за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детект...×-
Запасні частини до аналізатора Mindray BS240 за кодом СPV ДК 021:2015 – 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
- ID: UA-2024-04-30-001450-a
- Дата створення : 30.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21435856
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Наконечники за кодом ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори- ID: UA-2024-04-10-010508-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21263333
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та ана...×-
АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2019 – 30847 – Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів)
- ID: UA-2023-05-11-004793-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17740709
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори...×-
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори).
- ID: UA-2023-04-12-008028-a
- Дата створення : 12.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17481510
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38432000-2 АналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 02...×-
Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори.
- ID: UA-2023-02-23-009786-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17076663
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання- ID: UA-2022-02-25-000514-b
- Дата створення : 25.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14300014
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання (Автоматичний біохімічний аналізатор, Білірубінометр, Гематологічний ан...×-
Медичне обладнання (Автоматичний біохімічний аналізатор, Білірубінометр, Гематологічний аналізатор, Коагулометр
- ID: UA-2022-02-03-002415-b
- Дата створення : 03.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13932202
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради ЄДРПОУ: 02005875ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториТорги відміненоТорги відмінено -