-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори.
Тендер Prozorro UA-2023-02-23-009786-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
9d4d93bdf27a4bab8084b99316cd0f4b
Внутрішній номер закупівлі:
17076663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-23-009786-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рокочук Ганна Олександрівна +380373121264 golovbukhkhotyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2023 15:01 - 02.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2023 15:01 - 05.03.2023 17:00
Період кваліфікації:
05.03.2023 17:02 - 09.03.2023 09:00
Період завантаження договору:
15.03.2023 00:00 - 25.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори.