-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори.
Тендер Prozorro UA-2023-02-23-009786-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Період оскарження:
23.02.2023 15:01 - 02.03.2023 00:00
Нічого не знайдено.