-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори.
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
7017fc7b5ec24173881efd8126eec709
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-23-003011-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання (Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний) за кодом ДК 021:2015 - 38430000-8 - Детектори та аналізатори.
Примітки:
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2019:
56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.02.2023 14:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Напівавтоматичний коагулометр 4-канальний, портативний
×
-
НК 024:2019:
56690 Напівавтоматичний лабораторний коагулометр IVD
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума200 000.00 UAH