-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2019 – 30847 – Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів)
Тендер Prozorro UA-2023-05-11-004793-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Номер:
1f5eb24c36734085968daf8210cab359
Внутрішній номер закупівлі:
17740709
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-11-004793-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рокочук Ганна Олександрівна +380373121264 golovbukhkhotyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2023 11:35 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2023 11:35 - 19.05.2023 17:00
Період кваліфікації:
19.05.2023 17:00 - 23.05.2023 11:27
Період завантаження договору:
29.05.2023 00:00 - 08.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2019 – 30847 – Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів)