• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2019 – 30847 – Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів)

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: c520d3b095e84beb9658856a0e37beea
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-11-002237-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори, код НК 024:2019 – 30847 – Аналізатор крові/рН/електролітів/метаболітів)
Примітки: Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2019: 30847 Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів
Дата опублікування: 11.05.2023 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
АНАЛІЗАТОР ГАЗІВ КРОВІ ТА ЕЛЕКТРОЛІТІВ
Код ДК 021:2015: 38432000-2 Аналізатори
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.06.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума250 000.00 UAH