-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори).
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-008028-a
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
aad5f33a235a4d0ba2b502e0f600ffd3
Внутрішній номер закупівлі:
17481510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-12-008028-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рокочук Ганна Олександрівна +380373121264 golovbukhkhotyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38432000-2 АналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2023 14:50 - 17.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2023 14:50 - 20.04.2023 17:00
Період кваліфікації:
20.04.2023 17:02 - 21.04.2023 12:44
Період завантаження договору:
27.04.2023 00:00 - 07.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори).