-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори).
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
6862afabd43649368536e3c020677a0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-12-002520-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Аналізатор рідини комбінований за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 - Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори).
Примітки:
Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону, закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38432000-2 Аналізатори
НК 024:2019:
30847 Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.04.2023 14:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Аналізатор рідини комбінований (Five F20-Std) «або еквівалент»
×
-
НК 024:2019:
30847 Аналізатор крові / рН / електролітів / метаболітів
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 21.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума60 000.00 UAH