-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-006051-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Завершена
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
Номер:
91579a988c0748b2b7060956c1dc4473
Внутрішній номер закупівлі:
25723511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-26-006051-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рокочук Ганна Олександрівна +380373121264 golovbukhkhotyn@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2025 13:05 - 01.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2025 13:05 - 04.07.2025 17:00
Аукціон:
з 07.07.2025 14:59
Період кваліфікації:
04.07.2025 17:00 - 07.07.2025 19:59
Період завантаження договору:
13.07.2025 00:00 - 23.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 000.00 Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»