-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
Тендер Prozorro UA-2025-06-26-006051-a
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Завершена
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
мін. крок: 1% або 240.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2025 13:05 - 01.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим