-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
Оголошено тендер
24 000.00
UAH
Номер:
62874e54f4294730a87e90fb3879144b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-06-26-007380-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Хотинська багатопрофільна лікарня" Хотинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005875
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, місто Хотин, вулиця Богдана Хмельницького, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали до біохімічного автоматичного аналізатора BS-240 Mindray за кодом ДК 021-2015- 38430000-8 «Детектори та аналізатори»
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
26.06.2025 12:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
115-017932-00 Лампа (12V, 20W) (BS-120/200/200 Е/430/230/240) «або еквівалент»
×
-
НК 024:2023:
62636 Лампа для аналізатора IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.12.2025
801-ВА40-00288-00 Фільтр (BS-240/600M) «або еквівалент»
×
-
НК 024:2023:
60839 Фільтр бактеріальний для медичних газів стерильний одноразового використання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.12.2025
115-037544-00 Кювети для BS-240 (5шт/сегм/8сегм/уп) «або еквівалент»
×
-
НК 024:2023:
61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання
Кількість
1 паковання
Період постачання
до 30.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума24 000.00 UAH