-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Придбан...×-
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Придбання спортивного інвентарю для використання в навчально-тренувальному процесі КДЮСШ)
- ID: UA-2026-09-03-013830-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287197
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) – 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла...×-
ДК 021-2015 (CPV) – 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
- ID: UA-2025-11-28-008989-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27317262
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 37400000-2 — Спортивні товари та інвентар (Спортивні товари та інвентар...×-
ДК 021-2015 (CPV) 37400000-2 — Спортивні товари та інвентар (Спортивні товари та інвентар для забезпечення навчально-тренувального процесу дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Черкаси)
- ID: UA-2025-07-18-009583-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25920256
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла...×-
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування (парне) для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
- ID: UA-2024-10-11-012871-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22870483
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 — 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло для г...×-
ДК 021:2015 — 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло для гребли на каное для навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
- ID: UA-2023-10-19-013576-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19348072
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивне обладнання- ID: UA-2021-12-08-005541-b
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12978383
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'яч Футбол р.5 FIFA FBF- ID: UA-2021-12-06-006770-a
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12906203
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар- ID: UA-2021-12-06-001303-b
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12888431
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спорядження- ID: UA-2021-11-05-001643-c
- Дата створення : 05.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12329200
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дитяча палатка Сонечко Моллі (MD6204)- ID: UA-2021-09-30-002184-a
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11788725
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Палатка...×-
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 - Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Палатка)
- ID: UA-2021-09-27-011985-b
- Дата створення : 27.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11733442
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі- ID: UA-2021-07-22-002025-c
- Дата створення : 22.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10818031
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Мяч футбольний, лапатка для плавання,...×-
Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Мяч футбольний, лапатка для плавання, ласти для плавання)
- ID: UA-2020-12-09-014334-c
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7644928
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Буї- ID: UA-2020-12-04-003089-a
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7556346
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шнур шабельно-рапірний- ID: UA-2020-10-08-001171-b
- Дата створення : 08.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6626770
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради ЄДРПОУ: 36299692ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріЗавершена -