-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування (парне) для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-012871-a
Завершена
339 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 699.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 699.60 UAH
Номер:
fdb97dca4f3b475ba7a9c6861afa6ca3
Внутрішній номер закупівлі:
22870483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-012871-a
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Письменний Сергій Володимирович +380472373386 voloshyn2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
339 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 16:40 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 16:40 - 19.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.10.2024 00:00 - 22.10.2024 13:48
Період завантаження договору:
28.10.2024 00:00 - 07.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴339 920.00 ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування (парне) для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)