-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування (парне) для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Оголошено тендер
339 920.00
UAH
Номер:
39453b1e5f524d5ca79ef9a8d79c8fe6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-11-015164-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
339 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування (парне) для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.10.2024 16:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума339 920.00 UAH