-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021-2015 (CPV) – 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-008989-a
Завершена
479 760.00
UAH з ПДВ
Номер:
f2f0d8b6cd4a4ae78936cd56c6300a85
Внутрішній номер закупівлі:
27317262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-008989-a
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плакущий Руслан Ігорович +380472373386 voloshyn2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
479 760.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 14:00 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 14:00 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
з 08.12.2025 13:07
Період кваліфікації:
06.12.2025 00:00 - 10.12.2025 11:40
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴479 760.00 ДК 021-2015 (CPV) – 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весла для веслування на байдарках і каное та весла для академічного веслування для забезпечення навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)