• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 37400000-2 — Спортивні товари та інвентар (Спортивні товари та інвентар для забезпечення навчально-тренувального процесу дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Черкаси)

Завершена

378 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 892.50 UAH
Номер: c45d23309028476ca677e9ce4f40a1e4
Внутрішній номер закупівлі: 25920256
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-18-009583-a   
Замовник: Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
Контактна особа: Плакущий Руслан Ігорович +380472373386 voloshyn2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 378 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.07.2025 15:59 - 25.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.07.2025 15:59 - 28.07.2025 00:00
Аукціон: 28.07.2025 14:38 - 28.07.2025 15:01
Період кваліфікації: 28.07.2025 15:01 - 11.08.2025 16:07
Період завантаження договору: 17.08.2025 00:00 - 27.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴378 500.00 ДК 021-2015 (CPV) 37400000-2 — Спортивні товари та інвентар (Спортивні товари та інвентар для забезпечення навчально-тренувального процесу дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Черкаси)