• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021-2015 (CPV) 37400000-2 — Спортивні товари та інвентар (Спортивні товари та інвентар для забезпечення навчально-тренувального процесу дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Черкаси)

Завершена

378 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 892.50 UAH
Період уточнення: 18.07.2025 15:59 - 25.07.2025 00:00
Відповідь надана

Питання щодо надання аналогічного договору та відгуку.

Номер: 3b797807932245978dad8ed1d79c737f
Дата опублікування: 24.07.2025 22:01
Опис: Шановний замовнику, питання щодо досвіду по попереднім договорам. У нас є досвід виконання аналогічного ДК 021-2015 (CPV) 37410000-5, але досвід виконання з військовою частиною. В договорі, котрий знаходиться у публічному доступі на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/ приховані дані замовника, а саме - реквізити, дані підписанта та адреса. Вказано тільки те, що дозволено - номер військової частини. Все інше приховано. І так працюють всі діючі військові частини, це зроблено з міркувань безпеки. Питання в тому - чи будуть прийматися до розгляду такі документи - довідка, договір, накладна та лист-відгук. Бо досвід виконання є, документи є, в тому числі завантажені в систему і відверто - відмова розглядати такі документи може сприйнятися як дискримінація учасника.
Відповідь: Шановний учаснику, на підтвердження наявності підтвердженого досвіду виконання аналогічного(-их) договору(-ів) у складі тендерної пропозиції Учаснику необхідно надати: • довідку в довільній формі про досвід виконання аналогічного(-их) договору(-ів)*, з інформацією про найменування замовника, предмет договору, його номер та дату, а також посилання на публічне розміщення інформації про укладений аналогічний договір на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/. • оригінал(-ли)/копія(-ії) договору(-ів) постачання аналогічних* товарів. • оригінал(-и) позитивного відгуку(-ів)** щодо постачання аналогічних* товарів, які зазначені в вищевказаній довідці (Фактичне виконання договору обов’язково вказати у відгуці(-ках). *Аналогічними вважається договір за ДК 021:2015: 22450000-9: Друкована продукція з елементами захисту. Крім того, аналогічний договір має бути укладений із замовником за результатами проведення процедури закупівлі, інформація про проведення якої знаходиться у публічному доступі на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/ або договір, інформація про який знаходиться у публічному доступі на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/. Учасники повинні документально підтвердити факт проведення процедури закупівлі, за якою був укладений договір, наданий у складі тендерної пропозиції або здійснити посилання на публічне розміщення інформації про укладений аналогічний договір на веб-порталі уповноваженого органу з публічних закупівель https://prozorro.gov.ua/.. ** Позитивний відгук має бути складений на фірмовому бланку замовника, завірений підписом уповноваженої посадової особи замовника, та датований (дата видачі відгуку має бути не раніше дати оголошення цієї закупівлі).
Дата відповіді: 25.07.2025 17:22
Відповідь надана

Комплектація

Номер: 3c164251969442e6b0cc1d24fc3e4bd4
Дата опублікування: 22.07.2025 23:44
Опис: В назві вказано Ракетка, в Одиницях виміру Комплект ( пара ) Це одна ракетка чи комплект з двох ракеток?
Відповідь: Комплект з двох ракеток
Дата відповіді: 23.07.2025 16:03
Відповідь надана

Кількість

Номер: 7d70d2beec1449a2827c152cba3dbfe1
Дата опублікування: 22.07.2025 23:39
Опис: Вкажіть будь-ласка яка повинна бути кількість мячиків в упаковці.
Відповідь: 120 шт. в упаковці
Дата відповіді: 23.07.2025 16:04
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: 90561dc82c1a4d218fdb4c7441b258ac
Дата опублікування: 21.07.2025 12:19
Опис: Шановний Замовнику! У тендерній документації за закупівлею «Спортивні товари та інвентар…» (UA-2025-07-18-009583-a) міститься вимога про надання позитивного відгуку, датованого не раніше дати оголошення закупівлі (18.07.2025). Вважаємо цю умову дискримінаційною, оскільки вона не передбачена законодавством та безпідставно обмежує можливість участі для учасників, які мають досвід, підтверджений раніше виданими відгуками. 📌 Вимагаємо: виключити цю вимогу з документації як таку, що порушує принципи відкритості та недискримінації відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». У разі невнесення змін — залишаємо за собою право звернення до АМКУ.
Відповідь: Шановний учаснику! Стосовно встановлення умови про строки видачі відгуку повідомляємо, що інформація зазначена в ньому з часом може стати недостовірною. Задля уникнення подібних ситуацій встановлено умову про дату видачі відгуку. Замовник має бути впевнений, що до Учасника відсутні зауваження протягом періоду виконання договору, що ним, належним чином надавалися послуги по договору тощо. І така інформація має бути актуальною на час проведення процедури закупівлі. Якщо Учасник належним чином виконував/виконує умови договорів та звернеться за отриманням відгуку заздалегідь (часу на це більш ніж достатньо), тому ніяких проблем з отриманням такого документу у нього не буде. Адже Замовники навпаки будуть раді порекомендувати відповідального, надійного виконавця, який якісно, дотримуючись умов договору надавав/надає відповідні послуги (виконував роботи). До того ж, надання відгуків надає можливість замовнику в повному обсязі отримати інформацію щодо строків та якості наданих учасником послуг (виконаних робіт), тим більш, якщо вони виконані декілька років тому. На законодавчому рівні встановлений відповідний механізм щодо звернень та відповідальності за не надання відповіді на такі звернення, тобто, чітко передбачена юридична відповідальність, що спонукатиме замовників надання позитивних відгуків потенційним учасникам. Замовник вважає, що включення Замовником до Документації вимог є цілком правомірним, виправданим та не містить ознак дискримінації. Дякуємо за запитання
Дата відповіді: 24.07.2025 16:14