-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 — 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло для гребли на каное для навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-013576-a
Завершена
16 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 80.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 80.00 UAH
Номер:
3b150296c4a649b6be8030811501ec20
Внутрішній номер закупівлі:
19348072
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-19-013576-a
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Письменний Сергій Володимирович +380472373386 voloshyn2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.10.2023 16:30 - 24.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2023 16:30 - 27.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.10.2023 00:02 - 27.10.2023 14:36
Період завантаження договору:
02.11.2023 00:00 - 12.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 000.00 ДК 021:2015 — 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло для гребли на каное для навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)