-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 — 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло для гребли на каное для навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Оголошено тендер
16 000.00
UAH
Номер:
3cddcb6e46864a45a6b26ec4101ac6ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-19-005243-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36299692
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
16 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 — 37410000-5 – Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Весло для гребли на каное для навчально-тренувального процесу ДЮСШ з веслування)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.10.2023 16:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума16 000.00 UAH