-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір р...×-
Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
- ID: UA-2026-07-28-007467-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930017
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сповіщувач пожежний димовий Detecto SMK-10, Сповіщувач пожежний ручнийSPR-1, Сповіщувач по...×-
Сповіщувач пожежний димовий Detecto SMK-10, Сповіщувач пожежний ручнийSPR-1, Сповіщувач пожежний тепловий FTL-BS (ДК 021:2015: 35113400-3 Захисний одяг)
- ID: UA-2026-04-01-001668-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28785142
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комбінезон TYCHEM 2000 C CHA5, з капюшоном, без бахил, колір жовтий, розмір L, комбінезон...×-
Комбінезон TYCHEM 2000 C CHA5, з капюшоном, без бахил, колір жовтий, розмір L, комбінезон TYCHEM 2000 C CHA5, з капюшоном, без бахил, колір жовтий, розмір XL (ДК 021:2015: 35113400-3 Захисний одяг)
- ID: UA-2026-02-18-013128-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28351757
ДК 021:2015: 35113400-3 Захисний одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (ДК 021:2015: 35110000-8 - Протипожежне, ря...×-
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (ДК 021:2015: 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
- ID: UA-2025-10-02-008349-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26624427
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комбінезон ізоляційний медичний захисний, захисні окуляри Portwest PW30 Visitor AS (ДК 021...×-
Комбінезон ізоляційний медичний захисний, захисні окуляри Portwest PW30 Visitor AS (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
- ID: UA-2025-03-06-012185-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24638650
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щит пожежний укомплектований (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне...×-
Щит пожежний укомплектований (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
- ID: UA-2024-10-14-009862-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22882726
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вогнегасник автомобілький (ДК 021:2015:35111300-8 Вогнегасники)- ID: UA-2023-10-19-013444-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19347928
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вогнегасник автомобільний 1кг (ДК 021:2015:35111300-8 — Вогнегасники)- ID: UA-2023-09-06-011271-a
- Дата створення : 06.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18884485
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вогнегасники (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)- ID: UA-2023-08-01-006027-a
- Дата створення : 01.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18551309
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Захисний комплект Л-1 (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладна...×-
Захисний комплект Л-1 (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання; ДК 021:2015: 35113400-3 Захисний одяг)
- ID: UA-2023-07-10-011771-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18364859
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнан...×-
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)
- ID: UA-2023-04-20-003871-a
- Дата створення : 20.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17538394
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спе...×-
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
- ID: UA-2022-06-23-006023-a
- Дата створення : 23.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14794598
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спе...×-
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання; 38361 - Пристосування для захисту очей від випромінювання
- ID: UA-2022-05-05-000592-c
- Дата створення : 05.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14578080
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту (38355 - Фартух для захисту від ви...×-
Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту (38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання; 38361 - Пристосування для захисту очей від випромінювання) ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
- ID: UA-2022-02-17-001280-a
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14178637
ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -