-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вогнегасники (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-08-01-006027-a
Завершена
91 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 455.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 455.00 UAH
Номер:
a8b183a15105447ca27d57136421ecfb
Внутрішній номер закупівлі:
18551309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-01-006027-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорович Людмила Михайлівна +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.08.2023 15:45 - 07.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2023 15:45 - 10.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
10.08.2023 00:00 - 10.08.2023 10:18
Період завантаження договору:
16.08.2023 00:00 - 26.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 000.00 Вогнегасники (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)