-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вогнегасники (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Оголошено тендер
91 000.00
UAH
Номер:
ff0772d0a97e4389b4625c794a7ea25e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-01-002031-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
91 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вогнегасники (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
01.08.2023 13:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вогнегасник вуглекислотний ВВК-2
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Вогнегасник ВП-5 (з)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума91 000.00 UAH