-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
Тендер Prozorro UA-2022-06-23-006023-a
Місцезнаходження Замовника: вул. І. Миколайчука, 9, м. Львів, 79059. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова якою викладено - українська
Завершена
429 534.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 147.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 147.67 UAH
Номер:
d3d6e9c56e3d40c39c9c1e4d3f7a3c2e
Внутрішній номер закупівлі:
14794598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-23-006023-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорович Людмила Михайлівна +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
429 534.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 147.67 UAH
Період уточнення:
24.06.2022 15:40 - 04.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2022 15:40 - 14.07.2022 16:00
Аукціон:
15.07.2022 12:32 - 15.07.2022 12:55
Період кваліфікації:
15.07.2022 12:55 - 18.07.2022 11:14
Період завантаження договору:
18.07.2022 11:14 - 07.08.2022 11:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
Кількість
16 одиниця
Період постачання
до 01.09.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОНКОМЕДIКА"
Оскарження: 18.07.2022 11:14 - 29.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39014885
-
Контактна особа:
Ірина Вейс +380442288417 info@oncomedica.com.ua
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Звіринецька, буд. 63
Оскарження: 18.07.2022 11:14 - 29.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
429 479.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 479.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.07.2022 11:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "Торгово-промислова компанія "Н.З.Техно"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30682900
-
Контактна особа:
Олексій Шумаєв +380444832038 nztechno@ukr.net
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БЕРЕЖАНСЬКА, будинок 14, квартира 7
Початкова пропозиція
429 534.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 534.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
b06331f192d34429bd7f248b8fb0284f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-23-006023-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ОНКОМЕДIКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39014885
-
Контактна особа:
Ірина Вейс +380442288417 info@oncomedica.com.ua
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Звіринецька, буд. 63
Номер договору:
252
Сума договору:
429 479.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
401 382.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
03.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний