-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
Оголошено тендер
429 534.00
UAH
Номер:
c7ffa3fe63254227b7aed6d06d1c4504
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-23-003727-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
429 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: вул. І. Миколайчука, 9, м. Львів, 79059. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова якою викладено - українська
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
23.06.2022 15:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
Кількість
16 одиниця
Період постачання
до 01.09.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума429 534.00 UAH