• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання

429 479.00 UAH з ПДВ
Номер: b06331f192d34429bd7f248b8fb0284f
Ідентифікатор договору: UA-2022-06-23-006023-a-a1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
Постачальник: ТОВ "ОНКОМЕДIКА"
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 252
Дата підписання: 03.08.2022 00:00
Період дії договору: 03.08.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 429 479.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 096.80 UAH)
Оплачено: 429 479.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 28 096.80 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 35110000-8 (35113420-9) - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту) 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; 38358 - Комір для захисту від випромінювання
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 16 одиниця
Період постачання до 01.09.2022
Місце постачання 79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І. Миколайчука, 9 На карті

Внесені зміни

    Номер: 6f191b09b5fe43e69fb6bde843e8f0ee
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 31.08.2022 00:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
Додаткова угода до 252.PDF