-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)
Тендер Prozorro UA-2023-04-20-003871-a
Під час публікації закупівлі в електронній системі закупівель встановлено обов’язкову вимогу щодо заповнення поля «Мінімальний крок аукціону», без якого не можливо опублікувати закупівлю. Тому, зазначено розмір мінімального кроку пониження ціни у розмірі 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі, який не приймається до уваги.
Завершена
545 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 725.00 UAH
Номер:
913f26783f844cd18e85f817c7218dac
Внутрішній номер закупівлі:
17538394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-20-003871-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорович Людмила Михайлівна +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
545 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.04.2023 15:00 - 25.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2023 15:00 - 28.04.2023 15:00
Період кваліфікації:
28.04.2023 15:03 - 01.05.2023 12:26
Період завантаження договору:
07.05.2023 00:00 - 17.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴545 000.00 Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)