-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)
Тендер Prozorro UA-2023-04-20-003871-a
Під час публікації закупівлі в електронній системі закупівель встановлено обов’язкову вимогу щодо заповнення поля «Мінімальний крок аукціону», без якого не можливо опублікувати закупівлю. Тому, зазначено розмір мінімального кроку пониження ціни у розмірі 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі, який не приймається до уваги.
Завершена
545 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 725.00 UAH
Період уточнення:
20.04.2023 15:00 - 25.04.2023 00:00
Відповідь надана
Порушення основних принципів у сфері публічних закупівель
Номер:
30e5bc8ba37b4e9e8e81ac85333ee462
Дата опублікування:
24.04.2023 16:04
Опис:
Добрий день,
шановний Замовник, з метою захисту Ваших інтересів, забезпечення конкуренції між учасниками та запобігання корупційним діям і зловживанням, просимо відокремити "Рентген захисні стерильні рукавички із захистом від рентгенівських променів" в окремий лот. Оскільки вищевказаний товар не належать до основних засобів, як всі інші вироби в цій закупівлі та підлягає списанню одразу після використання, як одноразові стерильні рукавички. Крім того дана позиція повністю обмежує участь у торгах інших виробників рентген захисного одягу, що в свою чергу приведе до купівлі продукції за явно завищеними цінами (більш як у два рази).
Відповідь:
Шановний учаснику! Відповідно до ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник самостійно визначає предмет закупівлі та самостійно визначає, які вимоги вважає за необхідне включити до тендерної документації. Вказаний предмет закупівлі не потрібно ділити за окремими лотами, так як на ринку є достатня кількість учасників які здатні прийняти участі у процедурі закупівлі з наданням пропозицій товару за найнижчими цінами.
Дата відповіді:
27.04.2023 09:31