-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)
Оголошено тендер
545 000.00
UAH
Номер:
01229de496494cfd9821282478e63b5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-20-001725-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. І.Миколайчука, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
545 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)
Примітки:
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування:
20.04.2023 11:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Рентгензахисний одяг (ДК 021:2015:35110000-8: Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання, НК 024:2019 - 38355 - Фартух для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38358 - Комір для захисту від випромінювання; НК 024:2019 - 38364 - Рукавички для захисту від випромінювання)
Кількість
7 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума545 000.00 UAH