-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-007467-a
Торги не відбулися
74 130.00
UAH без ПДВ
Номер:
0c2a4d6eb2eb4cf38f6b4d9654c5c3d0
Внутрішній номер закупівлі:
29930017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-007467-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44496574
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, Львів, вул. Миколайчука І., буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорович Людмила Михайлівна +380322581125 1_tmo_tender@ukr.net https://1tmo.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 130.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 14:31 - 06.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 14:31 - 09.08.2026 08:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 130.00 Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання