-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-007467-a
Торги не відбулися
74 130.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 14:31 - 06.08.2026 00:00
Відповідь надана
просимо уточнити в яких одиницях виміру перебуває пкрша одиниця (420)
Номер:
4683afe58d6a499ba33ad26c28917090
Дата опублікування:
31.07.2026 15:10
Опис:
просимо уточнити в яких одиницях виміру перебуває перша одиниця виміру лоту №4 (420)
Відповідь:
Доброго дня. 420 см*17см
Дата відповіді:
03.08.2026 14:28
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
f5dfc420ac86470d904f72a354afd4b1
Дата опублікування:
30.07.2026 12:12
Опис:
Просимо надати роз'яснення щодо окремого лота № 4, предмета закупівлі з ідентифікатором :UA-2026-07-28-007467-a , а саме: чи не допущено технічної помилки при зазначенні розміру 420 × 17 см, оскільки вказані габарити викликають сумніви щодо їх коректності.
Відповідь:
Доброго дня. Заявлені характеристики відповідають потребі Замовника.
Дата відповіді:
31.07.2026 14:42