• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

Оголошено тендер

79 319.10 UAH
Номер: f9c25e5d3b3445008c305f4f1bf78be6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-008340-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги»
Очікувана вартість: 79 319.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фартух рентгенозахисний (НК 024:2023 38355 Фартух для захисту від випромінювання), комір рентгенозахисний великий (НК024:2023- 38358– Комір для захисту від випромінювання); комплект рентгенозахисний для операційного столу (НК024:2023 – 38375 – Завіса для захисту від випромінювання). ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 28.07.2026 13:59
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описнсзу
Сума79 319.10 UAH