-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2021-11-19-001443-b
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12576513
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ДРУЖКІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2021-02-11-001251-b
- Дата створення : 11.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8561682
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2021-02-05-005472-b
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8476417
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Підгузки- ID: UA-2017-01-30-001000-a
- Дата створення : 30.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 639199
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий...×-
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий і туалетний та паперова продукція );( 17.22.12 - Рушники санітарно-гігієнічної призначеності й тампони, пелюшки і підгузники дитячі та подібні гігієнічні вироби, одяг і речі до одягу з целюлози, паперу, целюлозної вати чи полотна з целюлозного волокна); Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015-33751000-9 – (Підгузки) (не медичного призначення)
- ID: UA-2016-11-10-001106-b
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 344842
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий...×-
Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016: 2010 -17.22.1 - (Папір побутовий і туалетний та паперова продукція );( 17.22.12 - Рушники санітарно-гігієнічної призначеності й тампони, пелюшки і підгузники дитячі та подібні гігієнічні вироби, одяг і речі до одягу з целюлози, паперу, целюлозної вати чи полотна з целюлозного волокна); Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015-33751000-9 – (Підгузки) (не медичного призначення)
- ID: UA-2016-11-10-001122-b
- Дата створення : 10.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 302977
Дружківський дитячий будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02770021ДК 021:2015: 33751000-9 ПідгузкиТорги відміненоТорги відмінено -