-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 35...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 50 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл (Iohexol)
- ID: UA-2026-09-01-010057-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256882
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція; 33660000-4 - Лікарські засоби для ліку...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція; 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття: Галоперидол, таблетки, по 5 мг (Haloperidol); Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл (Naloxone); Галоперидол, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 1 мл (Haloperidol); Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл (Aqua pro injectioni); Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г (Comb drug); Мізопростол таблетки по 0,2 мг (Misoprostol); Беклометазон, аерозоль для інгаляцій, 100 мкг/дозу, по 200 доз (Beclometasone) ; Фолієва кислота таблетки по 5 мг (Folic acid); Метронідазол таблетки/капсули по 250 (Metronidazole); Комплекс заліза (ІІІ) гідроксиду з полімальтозою, таблетки, по 100 мг (Ferric oxide polymaltose complexes)
- ID: UA-2026-07-28-012261-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29934815
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція; 33690000-3 Лікарські засоби різні Лакт...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція; 33690000-3 Лікарські засоби різні Лактат розчин для інфузій по 400 мл (Electrolytes)
- ID: UA-2026-07-27-011657-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29922289
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція; 33630000-5: Лікарські засоби для лікув...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція; 33630000-5: Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату
- ID: UA-2026-07-22-011884-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885787
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-07-03-008888-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729125
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-07-02-010799-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29720049
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-07-02-007939-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29717191
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Севеламер порошок для оральної суспенз...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Севеламер порошок для оральної суспензії по 2,4 г, саше (Sevelamer)
- ID: UA-2026-06-30-009619-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692798
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-26-011365-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29668944
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200...×-
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (Glucose), Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл (Glucose), Глюкози розчин для інфузій 10 % по 200 мл (Glucose)
- ID: UA-2026-06-18-012070-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29585144
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-17-003472-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29561969
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-17-001907-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29560418
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностичні реагенти «ГРУПОТЕСТ»® для визначення групи крові людини (за кодом ДК 021:2015...×-
Діагностичні реагенти «ГРУПОТЕСТ»® для визначення групи крові людини (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696100-6 — Реактиви для визначення групи крові)
- ID: UA-2026-06-15-013062-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29543245
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти до аналізаторів електролітів Convergus (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівель...×-
Реагенти до аналізаторів електролітів Convergus (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-15-012591-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542767
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 -...×-
Лабораторні реагенти (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696500-0 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2026-06-15-011825-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29542012
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -