• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Діагностичні реагенти «ГРУПОТЕСТ»® для визначення групи крові людини (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696100-6 — Реактиви для визначення групи крові)

Завершена

170 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 30d74ef4c8f54b5eb50cddecd81d14d8
Внутрішній номер закупівлі: 29543245
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-15-013062-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради"
Контактна особа: Лариса Буханченко +380532609547 larisabuhanchenko301185@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.06.2026 19:03 - 20.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.06.2026 19:03 - 23.06.2026 08:00
Аукціон: з 24.06.2026 14:00
Період кваліфікації: 23.06.2026 08:00 - 23.06.2026 12:02
Період завантаження договору: 29.06.2026 00:00 - 09.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴170 000.00 Діагностичні реагенти «ГРУПОТЕСТ»® для визначення групи крові людини (за кодом ДК 021:2015 - «Єдиний закупівельний словник»- 33690000-3 - Лікарські засоби інші; 33696100-6 — Реактиви для визначення групи крові)