-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2026-02-23-005518-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28390741
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія ( з розподілом)- ID: UA-2026-01-22-016160-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28018979
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 Електрична енергія (електроенергія гуртожиток)- ID: UA-2026-01-16-001024-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27929849
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 Електрична енергія (з розподілом)- ID: UA-2025-12-19-014284-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27670247
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2025-12-18-001534-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27630928
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 Електрична енергія (Гуртожиток грудень 2025 року)- ID: UA-2025-12-04-019631-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27408577
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-04-018358-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27407272
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія ( з розподілом)- ID: UA-2025-04-03-001684-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24902177
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2025-03-14-008874-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24718415
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09310000-5 Електрична енергія ( гуртожиток)- ID: UA-2025-01-21-000542-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24100037
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2024-12-13-004116-a
- Дата створення : 13.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23664669
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2024-12-12-007501-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23645140
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2024-12-11-008181-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23622838
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, вільні ціни, з розподілом- ID: UA-2023-12-06-007962-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19923985
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія)- ID: UA-2023-11-23-016094-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19761121
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ " ЄДРПОУ: 02541852ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -