-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-12-007501-a
09310000-5 Електрична енергія ( навчальний корппус)
Торги не відбулися
39 168.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 195.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 195.84 UAH
Номер:
7d16718231dc4490bf60ee5cb4b6629e
Внутрішній номер закупівлі:
23645140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-12-007501-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 168.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2024 11:48 - 17.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2024 11:48 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 168.00 Електрична енергія ( навчальний корпус)