• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

09310000-5 Електрична енергія

Завершена

231 308.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 156.54 UAH
Номер: 8e87f96d908d49bdb3eded2078fa557a
Внутрішній номер закупівлі: 24718415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-14-008874-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Контактна особа: Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 231 308.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2025 14:29 - 19.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2025 14:29 - 22.03.2025 00:00
Період кваліфікації: 22.03.2025 00:00 - 24.03.2025 12:56
Період завантаження договору: 30.03.2025 00:00 - 09.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴231 308.00 Електрична енергія