-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-11-008181-a
Завершена
369 954.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 155.52 UAH
мін. крок: 0% або 155.52 UAH
Номер:
b1bb5888890041f5ae2671f975192fd5
Внутрішній номер закупівлі:
23622838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-11-008181-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Довженко +380673594885 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
369 954.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2024 12:12 - 16.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2024 12:12 - 19.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.12.2024 00:00 - 23.12.2024 16:00
Період завантаження договору:
29.12.2024 00:00 - 08.01.2025 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴338 850.00 Електрична енергія ( навчальні корпуси)
- Лот №2 ₴31 104.00 Електрична енергія ( гуртожиток)