-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
369 954.00
UAH
Номер:
1f6e2fb7507d48c699cf9cc01a9f12e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-11-005445-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
369 954.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
11.12.2024 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума369 954.00 UAH