• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія)

Завершена

203 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 015.00 UAH
Номер: 996bf737a4384fe4b2af720429ad253c
Внутрішній номер закупівлі: 19761121
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-23-016094-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
Контактна особа: Інна Стець +380978210523 prozoro2023@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 203 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.11.2023 16:39 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2023 16:39 - 01.12.2023 12:00
Аукціон: 04.12.2023 14:31 - 04.12.2023 14:54
Період кваліфікації: 04.12.2023 14:54 - 06.12.2023 13:32
Період завантаження договору: 12.12.2023 00:00 - 22.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴203 000.00 Електрична енергія (ДК 021:2015 09310000-5- Електрична енергія)