-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
203 000.00
UAH
Номер:
bad8863a0eab4e8f82f2a3f36a1f81a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-23-007028-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ " ТОМАКІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, смт Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
203 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
23.11.2023 15:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
29000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума203 000.00 UAH