-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл- ID: UA-2026-05-28-009094-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29372597
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перекис водню, розчин, 3%, по 40 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,...×-
Перекис водню, розчин, 3%, по 40 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
- ID: UA-2026-05-08-012499-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29170079
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Анестетичні засоби- ID: UA-2026-03-30-012426-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28771084
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Анестетичні засоби- ID: UA-2025-12-08-001606-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27435060
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перекис водню, розчин, 3%, по 40 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,...×-
Перекис водню, розчин, 3%, по 40 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл
- ID: UA-2025-07-31-008603-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26023150
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Анестетичні засоби- ID: UA-2025-05-16-006032-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25325022
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Анестетичні засоби- ID: UA-2025-04-28-004833-a
- Дата створення : 28.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25127832
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лідокаїн- ID: UA-2025-04-14-012652-a
- Дата створення : 14.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25013503
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спирт етиловий- ID: UA-2025-04-09-006651-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24963847
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Анестетичні засоби код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоб...×-
Анестетичні засоби код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combinations (Артифрін Здоровя форте)); (Articaine, combinations (Септанест з адреналіном)); (Mepivacaine (Скандонест 3%); Comb drug (Убістезин))
- ID: UA-2024-02-20-009655-a
- Дата створення : 20.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20800487
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combi...×-
код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combinations (Артифрін Здоровя форте)); (Mepivacaine (Мепіфрин))
- ID: UA-2023-11-21-009455-a
- Дата створення : 21.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19716461
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби «код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція (ліки, які виготовля...×-
Лікарські засоби «код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція (ліки, які виготовляються в умовах аптеки)»
- ID: UA-2023-06-20-009267-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18169033
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби «код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція (ліки, які виготовля...×-
Лікарські засоби «код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція (ліки, які виготовляються в умовах аптеки)»
- ID: UA-2023-05-18-007910-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17819214
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби «код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція (готові ліки)»- ID: UA-2023-05-18-006063-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17817377
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combi...×-
код ДК 021:2015 33600000-6 «Фармацевтична продукція» (Анестетичні засоби (Articaine, combinations (Артифрін Здоровя форте)); (Articaine, combinations (Септанест з адреналіном)); (Mepivacaine (Мепіфрин))
- ID: UA-2023-01-10-004903-a
- Дата створення : 10.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16563301
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ЄДРПОУ: 02004781ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -