• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Анестетичні засоби

Завершена

444 799.00 UAH з ПДВ
Номер: cd964479d5d340cb8346cb5c61fae805
Внутрішній номер закупівлі: 25325022
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-16-006032-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
Контактна особа: Юлія Козирська +380966728890 yuliya_stomat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-04-28-004833-a
Очікувана вартість: 444 799.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Артифрин-здоров’я форте, розчин для ін’єкцій, 1,7 мл, у карпулах, №10х5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 250 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Кам'янецька, буд. 94/1 На карті
Артінібса з епінефрином 1/100 000, №50, 1,8 мл
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Кам'янецька, буд. 94/1 На карті
Мепіфрин здоров’я, розчин для ін’єкцій, карт. по 1,7 мл, №50
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 пачка
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Кам'янецька, буд. 94/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОРМАКОМ"
Ціна пропозиції 444 799.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.05.2025 13:26
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8109b6b783ae4a7989b770c0efea1023
Ідентифікатор договору: UA-2025-05-16-006032-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОРМАКОМ"
Номер договору: 35
Сума договору: 444 799.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 415 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.05.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 14.05.2025 13:21
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s