• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Анестетичні засоби

Завершена

358 670.00 UAH з ПДВ
Номер: 5f5bcfdc8318427e95d983151a87eec4
Внутрішній номер закупівлі: 28771084
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-30-012426-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА"
Контактна особа: Юлія Козирська +380966728890 yuliya_stomat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 358 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.03.2026 22:23 - 04.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.03.2026 22:23 - 07.04.2026 00:00
Аукціон: з 07.04.2026 11:54
Період кваліфікації: 07.04.2026 00:00 - 14.04.2026 11:10
Період завантаження договору: 20.04.2026 00:00 - 30.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴358 670.00 Анестетичні засоби